POZNAJMY SIĘ

O nas

We work with passion

Każdy człowiek jest WAŻNY, dlatego uczymy języka angielskiego w sposób holistyczny, podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta i pracujemy nie tylko nad językiem.
Wiemy, że oprócz umiejętności liczy się poczucie własnej wartości, które pozwala na pozbycie się bariery językowej podczas komunikacji. Praktyka czyni mistrza, ale nie tylko! Skutecznej nauce pomagają przyjemne emocje i skojarzenia, dlatego nasze zajęcia przyjmują różne formy i aktywności.
Z najmłodszymi kursantami biegamy, tańczymy
i śpiewamy. W młodzieżowych i dorosłych grupach nawiązują się przyjaźnie na długie lata.

o smile
NASZA SZKOLA

Jaka jest nasza szkoła?

S – sensitivity: jesteśmy wrażliwi na potrzeby i wyjątkowość każdego kursanta
M – motivation: motywujemy naszych kursantów, tak by każdy z nich mógł urzeczywistnić swój indywidualny potencjał
I – importance: każdy człowiek jest WAŻNY
L – learning: kursanci uczą się najlepiej jak na ten moment potrafią
E – effectiveness: wrażliwe podejście i motywacja, a także sprawianie, że kursanci czują się ważni, poprawia ich naukę, co ma doskonałe efekty ogólne – kursanci stają się nie tylko pewnymi siebie użytkownikami języka angielskiego, ale także całkowicie wszechstronnymi osobami.

 

NASZ ZESPÓŁ TO ZGRANA DRUŻYNA

Poznaj nasz zespół!

Szkoła językowa SMILE to przede wszystkim ludzie. Dbamy oto, aby w zespole były osoby, które wyznają podobne wartości. U nas każdy człowiek jest ważny. Naszym celem jest nie tylko uczyć języków obcych, ale też dbać o rozwój holistyczny kursantów. Lektorzy, którzy przekazują wiedzę są nie tylko profesjonalistami, ale też ludźmi pełnymi pasji, co ma ogromne znaczenie w przekazywaniu wiedzy.

o smile
xoxo
01 /03
o smile
Simona Pietrzak - dyrektor

SMILE powstał z potrzeby uśmiechu. Uśmiechu do uczenia się. Powstał również z potrzeby serca! Marzyłam o miejscu w którym będę mogła pracować z ludźmi, co wynika z mojej ogromnej MIŁOŚCI do człowieka. Każdy człowiek jest WAŻNY! Dla każdego jest miejsce na tym świecie.

W wolnych chwilach… Kocham chodzić po górach, tam odnajduję siebie! Lubię książki, a one lubią mnie, jeszcze jak do tego mogę z nimi poleniuchować w łóżku to życie nabiera kolorów. Ostatnio praktykuję rosyjską sztukę walki SYSTEMA. Jest jeszcze całe mnóstwo rzeczy, które sprawiają mi przyjemność w wolnym czasie, może nie starczyć tu miejsca na ich wypisanie.

o smile
Lidia Krauze - obsługa sekretariatu

Pracuję w SMILE’u ponieważ to dobre miejsce w którym otaczają mnie niezwykli ludzie. Tutaj praca nie jest tylko pracą, a spotkanie z drugim człowiekiem nie jest zwykłym spotkaniem.

W wolnych chwilach….i nawet gdy ich brak uwielbiam piec słodkości. Chętnie sięgam po książkę i kiedy tylko mogę pakuję plecak i ruszam w góry.

o smile
Irena Matula - obsługa sekretariatu

Pracuję w SMILE ponieważ… zostałam zaproszona do współtworzenia firmy powstałej z pomysłu mojej córki, właścicielki – Simony. Jestem typem społecznika więc kontakt z drugim człowiekiem, uśmiech, pomoc w załatwianiu spraw, choćby podczas łączenia się online, jest dla mnie zachowaniem naturalnym.

W wolnych chwilach… trudno mi mówić o wolnych chwilach, chyba że chodzi o czas wolny od pracy? Wtedy czytam książki (lubię przede wszystkim literaturę piękną, biografie, publicystykę). Śpiewam w dwóch zespołach chóralnych, co wiąże się z częstymi wyjazdami, występami. Wreszcie spędzam czas z moim mężem (który też jest zajętym człowiekiem) często poza domem, na wspólnych wypadach w góry (kochamy Beskidy!) lub w inne ciekawe miejsca, wyjściach do filharmonii, na koncerty…

o smile
Agata Oswald - lektor języka angielskiego, metodyk

Uczę języka angielskiego ponieważ…..uważam, iż „uczenie” to coś więcej niż odpytywanie ze słówek czy tłumaczenie gramatyki. Chciałabym aby lekcje angielskiego budowały POZYTYWNE doświadczenia, a także pozwalały odnajdywać pewność siebie i radość z osiągnięć – nawet tych malutkich. Od dziecka widziałam siebie w edukacji. Uwielbiam znajdować nowe pomoce dydaktyczne i obserwować ciągły rozwój moich uczniów.

W wolnych chwilach… lubię się ‘wolontariatować’ w różnych miejscach, a w potrzebie totalnego lenistwa – oglądać seriale, czy też wszystko to, co oferuje Youtube. Czasami grywam również na gitarze, ale myślę, że z tego hobby nikt z moich
domowników ani sąsiadów nie jest zadowolony.

o smile
Julia Myrcik - lektor języka angielskiego

Uczę angielskiego, ponieważ praca z dziećmi i młodzieżą jest moją pasją. Przekazywanie wiedzy oraz nauka poprzez gry i zabawy sprawia kursantom i mi wiele radości i uśmiechu, a kiedy widzę efekty nauki przynosi mi to ogromnaą satysfakcję. W szkole bardzo lubię rozmawiać z podopiecznymi i poznawać ich, przez co atmosfera na zajęciach jest przyjazna.

W wolnych chwilach… tworzę kahooty, które moi uczniowie uwielbiają, wyjeżdżam w góry (najczęściej i najchętniej w Tatry), podróżuję oraz dokształcam się. A kiedy ”łapie mnie leń” uwielbiam oglądać brytyjskie seriale na Netflixie.

o smile
Monika Smoleń - lektor języka angielskiego

Uczę angielskiego ponieważ… jest to moja pasja. Odkąd sama zaczęłam uczyć się tego języka wiedziałam, że kiedyś będę chciała przekazywać swoją wiedzę innym. Dzięki pracy jako lektor mogę spełniać swoje marzenie a przy okazji zrobić dużo dobrego dla moich uczniów.

W wolnych chwilach… lubię sięgnąć po książkę, w szczególności dobry kryminał. Lubię również haftować i oglądać seriale, a kiedy tylko mam trochę wolnego wybieram aktywny wypoczynek, na przykład w górach.

o smile
Agata Grabowik - lektor języka angielskiego

Uczę języka angielskiego, ponieważ… chcę zarazić moich uczniów pasją do nauki języków! Uważam, że nauka angielskiego to niekoniecznie tylko robienie zadań w książce, ale również świetne doświadczenie pozwalające na spojrzenie na świat z innej perspektywy. Z radością towarzyszę moim uczniom w tej „językowej podróży” i zachęcam ich do dalszego poszerzania horyzontow.

W wolnych chwilach… uwielbiam czytać, w szczególności książki psychologiczne oraz rozwijać siebie i moje pasje. Jeśli tylko pogoda dopisuje, staram się jak najczęściej spędzać czas na świeżym powietrzu.

o smile
Sandra Sobotta - lektor języka angielskiego

Uczę języka angielskiego ponieważ… przede wszystkim lubię dzielić się swoją wiedzą. Kocham widok uśmiechniętych i zadowolonych twarzy u dzieci i młodzieży, gdy nabierają pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Ponadto każde zajęcia to nowa mała przygoda, nie tylko dla uczniów ale i dla mnie.

W wolnych chwilach… odbywam małe jak i duże podróże. Kocham spotykać nowych ludzi i poznawać ich kultury i spojrzenie na świat. Najbliższa jest mi kultura Chińskiej Republiki Ludowej i to w tym obszarze rozwijam się najwięcej (poznawanie języka oraz różnych aspektów życia mieszkańców). Co więcej lubię się uczyć, dlatego też dużo czytam (gdy tylko pozwoli na to czas)

o smile
Monika Wilson - lektor języka angielskiego

Uczę języka angielskiego ponieważ…..jest to moją pasją. Odkąd pamiętam zawsze fascynował mnie ten język. Cieszy mnie kiedy mogę się dzielić wiedzą i doświadczeniem nabytym mieszkając w Wielkiej Brytanii przez kilkanaście lat. A widząc jak uczniowie, dzięki kontaktowi z angielskim, nabierają swobody w posługiwaniu się tym językiem, przynosi mi ogromną radość i satysfakcję.

W wolnych chwilach… uwielbiam robić na drutach i głaskać mojego kota. Lubię również czytać i oglądać Netflixa w języku angielskim (oczywiście), do czego zachęcam również swoich uczniów – jak największy kontakt z językiem przynosi fantastyczne efekty!

Paulina Maćkowiak - lektor języka angielskiego

Uczę języka angielskiego ponieważ…..chcę się dzielić moją pasją do tego języka i poprzez swoją pracę pokazywać, że „nie taki diabeł straszny”

W wolnych chwilach… czytam, słucham głośniej muzyki i miziam swoje koty.

WIERZYMY W TO, CO ROBIMY
Poznaj nasze wartości
Oprócz nauki języka, ważną kwestią jest dla nas rozwój holistyczny każdego ucznia. Umiejętność posługiwania się językiem obcym bierze się z poczucia własnej wartości i pewności siebie, dlatego dbamy także o rozwój pozytywnych cech charakteru. W każdym z nas drzemie potencjał, a jego odkrycie potrafi zmienić bardzo wiele w nauce. Na co stawiamy nacisk?
gruntowne utrwalanie materiału wymaganego na egzaminie,
wprawa w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych, w tym zadań otwartych,
znajomość różnorodnych typów zadań otwartych i zamkniętych, które mogą pojawić się na egzaminie,
uzupełnianie braków, systematyzacja wiedzy,
umiejętność zarządzania czasem egzaminacyjnym,
poprawa samooceny i wiara we własne możliwości,
biegłość w rozwiązywaniu testów ósmoklasity.

Nasza szkoła - zobacz nasze sale

Zobacz wszystko

Sprawdź opinie o naszej szkole w Tarnowskich Górach w mediach społecznościowych

Lokalizacja