POZNAJMY SIĘ
O nas
We work with passion

Każdy człowiek jest ważny, dlatego uczymy języka angielskiego w sposób holistyczny, podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta i pracujemy nie tylko nad językiem.
Wiemy, że oprócz umiejętności liczy się poczucie własnej wartości, które pozwala na pozbycie się bariery językowej podczas komunikacji. Praktyka czyni mistrza, ale nie tylko! Skutecznej nauce pomagają pozytywne emocje i skojarzenia, dlatego nasze zajęcia przyjmują różne formy i aktywności. Z najmłodszymi kursantami biegamy, tańczymy i śpiewamy. W młodzieżowych i dorosłych grupach nawiązują się przyjaźnie na długie lata.

NASZA SZKOLA
Jaka jest nasza szkoła?

S – sensitivity: jesteśmy wrażliwi na potrzeby i wyjątkowość każdego kursanta
M – motivation: motywujemy naszych kursantów, tak by każdy z nich mógł urzeczywistnić swój indywidualny potencjał
I – importance: każdy człowiek jest WAŻNY
L – learning: kursanci uczą się najlepiej jak na ten moment potrafią
E effectiveness: wrażliwe podejście i motywacja, a także sprawianie, że kursanci czują się ważni, poprawia ich naukę, co ma doskonałe efekty ogólne – kursanci stają się nie tylko pewnymi siebie użytkownikami języka angielskiego, ale także całkowicie wszechstronnymi osobami.

 

NASZ ZESPÓŁ TO ZGRANA DRUŻYNA
Poznaj nasz zespół!

Szoła językowa Smile to przede wszystkim ludzie. Dbamy oto, aby w zespole były osoby, które wyznają podobne wartości. U nas każdy człowiek jest ważny. Naszym celem jest nie tylko uczyć języków obcych, ale też dbać o rozwój holistyczny kursantów. Lektorzy, którzy przekazują wiedzę są nie tylko profesjonalistami, ale też ludźmi pełnymi pasji, co ma ogromne znaczenie w przekazywaniu wiedzy.

xoxo
01 /03
Simona Pietrzak

Pracuję w SMILE ponieważ… SMILE powstał z potrzeby uśmiechu. Uśmiechu do uczenia się. Powstał również z potrzeby serca! Marzyłam o miejscu w którym będę mogła pracować z ludźmi, co wynika z mojej ogromnej MIŁOŚCI do człowieka. Każdy człowiek jest WAŻNY! Dla każdego jest miejsce na tym świecie.

W wolnych chwilach… Kocham chodzić po górach, tam odnajduję siebie! Lubię książki, a one lubią mnie, jeszcze jak do tego mogę z nimi poleniuchować w łóżku to życie nabiera kolorów. Ostatnio praktykuję rosyjską sztukę walki SYSTEMA. Jest jeszcze całe mnóstwo rzeczy, które sprawiają mi przyjemność w wolnym czasie, może nie starczyć tu miejsca na ich wypisanie.

Wanda Miler

Uczę języka angielskiego ponieważ sprawia mi to przyjemność. Czuję dużą satysfakcję oraz radość z sukcesów dzieci. Cieszę się razem z nimi. Gdybym nie uczyła języka angielskiego na pewno pracowałabym z dziećmi. Wolne chwile staram się spędzać z rodziną oraz poszerzam swoją wiedzę z różnych dziedzin życia.

Jakub Nycz

Uczę języka angielskiego ponieważ uwielbiam odkrywać pokłady potencjału drzemiącego w ludziach. Nie było słów w człowieku, a tu nagle są, takie cuda! Wierzę, że każdy uczeń jest zdolny bo nie ma złych uczniów tak samo jak nie ma złych roślin, są tylko źli ogrodnicy.

W wolnych chwilach najbardziej lubię odpływać w świat literatury, głównie klasycznej. Ta, współczesna mnie nie pociąga, może poza Twardochem. Oprócz tego lubię odpoczywać, biegać i marzyć.

Patrycja Just

Uczę angielskiego, ponieważ… uwielbiam ludzi! Wierzę w to, że należy dzielić się wiedzą, którą kiedyś ktoś nam przekazał, tak by kolejni mogli z niej korzystać i również się rozwijać. Dodatkowo moją misją jest udowodnienie światu, że nauka wcale nie musi być ciężka i nudna. Bo hello angielski jest super, tylko trzeba wiedzieć jak się za niego zabrać.

W wolnych chwilach… podróżuję (w obecnych czasach palcem po mapie), czytam, zgłębiam świat kina, ale przede wszystkim spędzam czas aktywnie – dzięki moim kosmicznym pokładom energii! Nie ma nudy i monotonii.

Monika Wilson

Uczę języka angielskiego ponieważ…..jest to moją pasją. Odkąd pamiętam zawsze fascynował mnie ten język. Cieszy mnie kiedy mogę się dzielić wiedzą i doświadczeniem nabytym mieszkając w Wielkiej Brytanii przez kilkanaście lat. A widząc jak uczniowie, dzięki kontaktowi z angielskim, nabierają swobody w posługiwaniu się tym językiem, przynosi mi ogromną radość i satysfakcję.

W wolnych chwilach… uwielbiam robić na drutach i głaskać mojego kota. Lubię również czytać i oglądać Netflixa w języku angielskim (oczywiście), do czego zachęcam również swoich uczniów – jak największy kontakt z językiem przynosi fantastyczne efekty!

Lidia Krauze

Pracuję w SMILE’u ponieważ to dobre miejsce w którym otaczają mnie niezwykli ludzie. Tutaj praca nie jest tylko pracą, a spotkanie z drugim człowiekiem nie jest zwykłym spotkaniem.

Gdybym nie pracowała w SMILE’u …. być może prowadziłabym swój coffee shop. Byłoby to miejsce spotkań w którym panowałaby domowa atmosfera. Od rana pachniałoby dobrą kawą i świeżym chlebem. Przy śniadaniu każdy mógłby poczytać książkę, a na deser zjeść domowe
ciasto.

W wolnych chwilach….i nawet gdy ich brak uwielbiam piec słodkości. Chętnie sięgam po książkę i kiedy tylko mogę pakuję plecak i ruszam w góry.

Joanna Kowalska

Uczę języka angielskiego ponieważ…..sprawia mi to ogromną frajdę! Od dziecka widziałam siebie w edukacji. Uwielbiam znajdować nowe pomoce dydaktyczne i obserwować ciągły rozwój moich uczniów. Gdybym nie uczyła języka angielskiego to… byłabym politykiem.

W wolnych chwilach… staram się ciągle rozwijać i kształcić. Uwielbiam czytać dobre kryminały oraz spacerować czy też zajmować się moją kolekcją roślin. Co więcej, jestem psiarzem więc jak tylko mogę to odwiedzam rodzinę i ich czworonożnych przyjaciół.

Irena Matula

Pracuję w SMILE ponieważ… zostałam zaproszona do współtworzenia firmy powstałej z pomysłu mojej córki, właścicielki – Simony. Jestem typem społecznika więc kontakt z drugim człowiekiem, uśmiech, pomoc w załatwianiu spraw, choćby podczas łączenia się online, jest dla mnie zachowaniem naturalnym.

W wolnych chwilach… trudno mi mówić o wolnych chwilach, chyba że chodzi o czas wolny od pracy? Wtedy czytam książki (lubię przede wszystkim literaturę piękną, biografie, publicystykę). Śpiewam w dwóch zespołach chóralnych, co wiąże się z częstymi wyjazdami, występami. Wreszcie spędzam czas z moim mężem (który też jest zajętym człowiekiem) często poza domem, na wspólnych wypadach w góry (kochamy Beskidy!) lub w inne ciekawe miejsca, wyjściach do filharmonii, na koncerty…

Agata Oswald

Uczę języka angielskiego ponieważ…..uważam, iż „uczenie” to coś więcej niż odpytywanie ze słówek czy tłumaczenie gramatyki. Chciałabym aby lekcje angielskiego budowały POZYTYWNE doświadczenia, a także pozwalały odnajdywać pewność siebie i radość z osiągnięć – nawet tych malutkich. Od dziecka widziałam siebie w edukacji. Uwielbiam znajdować nowe pomoce dydaktyczne i obserwować ciągły rozwój moich uczniów.

W wolnych chwilach… lubię się ‘wolontariatować’ w różnych miejscach, a w potrzebie totalnego lenistwa – oglądać seriale, czy też wszystko to, co oferuje Youtube. Czasami grywam również na gitarze, ale myślę, że z tego hobby nikt z moich
domowników ani sąsiadów nie jest zadowolony.

Dominika Kubicius

Uczę języka angielskiego ponieważ chcę pokazać dzieciom, że nauka angielskiego nie musi być przykrym obowiązkiem, lecz świetną zabawą, która niesie ze sobą same pozytywne aspekty. Gdybym nie uczyła języka angielskiego byłabym nieświadoma tego, jak wiele może mnie w życiu ominąć.

W wolnych chwilach oddaję się moim pasjom, jakimi są: jazda konna i sztuka, którą uwielbiam nie tylko podziwiać, ale także tworzyć

WIERZYMY W TO, CO ROBIMY
Poznaj nasze wartości
Oprócz nauki języka, ważną kwestią jest dla nas rozwój holistyczny każdego ucznia. Umiejętność posługiwania się językiem obcym bierze się z poczucia własnej wartości i pewności siebie, dlatego dbamy także o rozwój pozytywnych cech charakteru. W każdym z nas drzemie potencjał, a jego odkrycie potrafi zmienić bardzo wiele w nauce. Na co stawiamy nacisk?
gruntowne utrwalanie materiału wymaganego na egzaminie,
wprawa w rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych, w tym zadań otwartych,
znajomość różnorodnych typów zadań otwartych i zamkniętych, które mogą pojawić się na egzaminie,
uzupełnianie braków, systematyzacja wiedzy,
umiejętność zarządzania czasem egzaminacyjnym,
poprawa samooceny i wiara we własne możliwości,
biegłość w rozwiązywaniu testów ósmoklasity.
Nasza szkoła - zobacz nasze sale
Zobacz wszystko

Sprawdź opinie o naszej szkole w Tarnowskich Górach w mediach społecznościowych

Sprawdź opinie o naszej szkole w Kaletach w mediach społecznościowych

Lokalizacje