NASZE KURSY

Firmy

Przeprowadzamy kursy dla firm odbywające się w siedzibie u klienta bądź w naszej placówce. Z racji na dzisiejsze czasy oferujemy naukę języka on-line na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia przeprowadzane są w grupach lub indywidualnie przy pomocy podręczników najwyższej jakości marek.

https://www.smile-center.pl/wp-content/uploads/2021/08/smil02.jpg

Co musisz wiedzieć o naszych kursach dla firm?

  • 1. Kursy odbywają się w siedzibie klienta bądź prowadzone są w naszej placówce.
  • 2. Zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • 3. Zajęcia prowadzone na podstawie wcześniej zanalizowanych potrzeb klienta.
  • 4. Możliwość zajęć online.
  • 5. Nastawienie na zajęcia konwersacyjne.
  • 6. Możliwość zajęć indywidualnych lub w grupie.
  • 7. Zajęcia prowadzone na bazie podręczników oraz dodatkowych materiałów.
Join us!

REKOMENDACJE

Jak absolwenci oceniają ten kurs?

WOW!
Przyjazna i pozytywna atmosfera to znak rozpoznawczy Szkoły Językowej SMILE. W połączeniu z profesjonalizmem lektorów sprawia ze nauka jest przyjemna i efektywna. Mam wrażenie, ze to właśnie atmosfera robi ogromną różnicę w przyswajaniu nowej wiedzy i przełamywaniu bariery językowej.
Łukasz Giruć
Polecam naukę w tej szkole językowej. Spotkasz tam wykwalifikowaną kadrę pod względem pedagogicznym i językowym. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Ludzkie podejście pełne empatii i zainteresowania.
Sandra Suchowska
SMILE to najbardziej profesjonalna szkoła językowa z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Więc jeśli zastanawiasz się gdzie Twoje dziecko bądź Ty możesz uczyć się języka obcego, wybierz SMILE! Gorąco polecam!!!
Anna Kornas
Moje dziecko faktycznie uczy się komunikacji w języku obcym. W SMILE'u nie doświadczycie biernej nauki języka "w ławce". Jestem zawsze poinformowana o efektach edukacji mojego dziecka jak również problemach jakie napotyka. Cała kadra to bardzo życzliwi i sympatyczni ludzie!
Sonia Lach-Kowalska
Świetna szkoła- a fajną szkołę tworzą fajni ludzie. Korzystamy, uwielbiamy i serdecznie Wam polecam. Absolutne zaangażowanie, niespotykana pasja i taka profeska, że hej! Nasz syn przez ponad dwa lata jest ciagle zachwycony- to jest najlepsza opinia!
Basia Bujara-Kania
SMILE to szkoła idąca z duchem czasu. Wspiera innowacyjne rozwiązania i metody nauczania oraz samokontroli, które pozwalają być im najlepszymi w okolicy! Uczą tak żeby mówić, nie bać się języka, a przy tym nie zauważyć, że się uczysz!
Rodzina Rau
Świetna atmosfera, fachowa kadra...dzieci rozwijają się językowo i chętnie uczęszczają na zajęcia
Jacek Kafka
See you!
POROZMAWIAJMY

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania albo chcesz zapisać się na zajęcia? Zadzwoń lub napisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
info@smile-center.pl
+48 514 810 411
It's okey to ask!

Sprawdź opinie o naszej szkole w Tarnowskich Górach w mediach społecznościowych