logo Smile-center TFC
Zapraszamy do kontaktu
+48 514-810-411 | info@smile-center.pl

Galeria zdjęć

zobacz jak pracujemy
i jak się bawimy

galeria

Urodzinki dla dzieci

Urodziny to niezapomniane chwile w życiu każdego dziecka, dlatego też wielu rodziców stara się jak najlepiej uczcić ten dzień w roku.

 

Niestety, nie każdy rodzic posiada wystarczającą ilość czasu na zorganizowanie idealnego przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka oraz jego kolegów. Dlatego też coraz częściej wynajmuje się do tego celu specjalistyczne firmy oraz animatorów, którzy fachowo poprowadzą całą imprezę.

 

Nasza szkoła posiada w ofercie usługi związane z organizacją urodzinek dla dzieci. W trakcie ich trwania realizowany jest wyjątkowy program, w ramach którego można liczyć na trzygodzinną animację, absorbującą językowo naszych milusińskich. Na dzieci czekają fantastyczne konkursy, prace manualne (które  dziecko ich nie lubi?!) oraz wywołujące ogólną wesołość działania z chustą animacyjną. Tematyka oraz rodzaj zabaw jest dostosowany do potrzeb rozwojowych dzieci. W ramach organizacji tak wyjątkowej uroczystości zapewniamy także napoje (wodę, soki).

 

Opcjonalnie dla rodziców przygotowujemy stolik kawowy, przy którym mogą spędzić czas w oczekiwaniu na swoje pociechy lub wspólnie z nimi celebrować święto solenizanta.

 

Zapewnij swojemu dziecku niezapomnianą i pełną wrażeń zabawę! My zadbamy o to, by odbyła się ona przy użyciu języka,  a nie językiem. 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK