logo Smile-center TFC
Zapraszamy do kontaktu
+48 514-810-411 | info@smile-center.pl

Język angielski dla firm

Zaangażowanie oraz chęć rozwoju jest ważnym czynnikiem sukcesu w firmie. Coraz więcej  przedsiębiorstw stawia na rozwój swoich pracowników i oferuje im dodatkowe kursy doskonalące ich umiejętności, w tym kursy angielskiego, niemieckiego i innych nie mniej ważnych języków.

 

Język jest bardzo istotnym elementem rozwoju firmy, pozwala na zawieranie nowych, ciekawych transakcji oraz poszerzanie kręgu kontrahentów. 

 

Nasza szkoła językowa zwraca się z ofertą do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom dodatkowe kursy językowe i poszerzyć ich horyzonty.

 

Język to ważna forma komunikacji, ale nie jedyna. Nawet mając świadomość niedoskonałości własnej wymowy albo gramatyki warto po prostu mówić i z odwagą używać języka. Jednym z celów naszej szkoły jest przekonać o tym także Państwa współpracowników i pracowników. Proponujemy więc tutaj naukę biznesowego języka angielskiego oraz niemieckiego. Oprócz tego nasi lektorzy wspomogą ich w kwestii  tłumaczenia oraz konsultacji z zakresu korespondencji handlowej, w służbowych rozmowach telefonicznych, finansach oraz księgowości, strukturze i organizacji przedsiębiorstwa oraz reklamie i marketingu.

 

Nie masz czasu na dojazd z… do naszej szkoły językowej? No problem! Szkoła dojedzie do Ciebie! I to o dowolnej, wspólnie uzgodnionej porze.

 

Przydatny może się także okazać język angielski w podróży służbowej, prawda? Mamy na jego opanowanie sposób. Oferujemy również szkolenia z zakresu prezentacji usług i produktów, języka negocjacji i spotkań firmowych. 

 

Zachęcamy przedsiębiorców oraz pracowników do podjęcia współpracy z naszą szkołą, w której naprawdę skutecznie przełamujemy bariery językowe!

 

Możliwości i poziomów współpracy SMILE CENTER z firmami jest sporo. 

Firmom proponujemy więc przygotowanie analizy faktycznych potrzeb oraz sprawdzenie aktualnych kompetencji językowych personelu by na ich podstawie przygotować dopasowany program nauczania.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK