logo Smile-center TFC
Zapraszamy do kontaktu
+48 514-810-411 | info@smile-center.pl

Język angielski dla dzieci


Wyobraź sobie, że Twoje dziecko bawiąc się… nieświadomie zdobywa swoje pierwsze szlify językowe! To fakt. Właśnie poprzez zabawę zaczyna w naturalny sposób posługiwać się językiem, który przestaje być dla niego obcy i którego chce coraz częściej, lepiej używać.

 

Fantastycznie jest, będąc np. za granicą, obserwować, jak pociecha sama potrafi zamówić sobie napój czy cokolwiek w restauracji, zapytać o godzinę i zrobić to w naturalny dla siebie sposób, choć w innym niż ojczysty, języku!

 

Szkoła Języków SMILE CENTER oferuje ciekawe zajęcia językowe dla dzieci już od 3. roku życia. Do wyboru jest wiele konfiguracji kursów. Praktyka pokazuje, że równie chętnie, co język angielski, wybierany jest dla dzieci język niemiecki. 

 

Oprócz standardowych kursów oferujemy także te przygotowujące do egzaminów końcowych szóstoklasisty. W tej kwestii wraz z rodzicami jesteśmy dumni z osiągnięć językowych naprawdę wszystkich naszych podopiecznych.

 

Zajęcia językowe bazujące na autorskich programach prowadzone są w małych grupach liczących do 8 osób. Wiedza przekazana w przystępnej formie zabawy, staje się początkiem pasjonującej przygody z językami obcymi. Pobudza chęć do obcowania z nimi w każdym dziecku. Uznajemy to za punkt wyjścia do naszych podopiecznych.

 

To, że warto zachęcać dzieci do nauki języków obcych już od najmłodszych lat, jest oczywiste. Jest to umiejętność, która z całą pewnością przyda się w późniejszym życiu, otwierając im wiele nowych możliwości. Dzięki niej świat staje bliższy, otwarty i zrozumiały.

Czyż nie o to chodzi?

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK