CZEŚĆ!
Każdy człowiek jest ważny

Dlatego uczymy języka angielskiego w sposób holistyczny, podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta i pracujemy nie tylko nad językiem.
Wiemy, że oprócz umiejętności liczy się poczucie własnej wartości, które pozwala na pozbycie się bariery językowej podczas komunikacji.

Praktyka czyni mistrza

Ale nie tylko! Skutecznej nauce pomagają pozytywne skojarzenia oraz dobre samopoczucie, dlatego nasze zajęcia przyjmują różne formy i aktywności.Z najmłodszymi kursantami biegamy, tańczymy i śpiewamy. W młodzieżowych i dorosłych grupach nawiązują się przyjaźnie na długie lata.

O nas
01 /05
Everyone is important
Practice makes perfect
NASZA OFERTA
Kogo i jak uczymy?
Uczymy języka stacjonarnie oraz on-line dzieci, młodzież oraz dorosłych. Przygotujemy Cię do trudnego egzaminu lub zadbamy o poziom językowy w Twojej firmie
REKOMENDACJE
Co o nas mówią?
WOW!
Przyjazna i pozytywna atmosfera to znak rozpoznawczy Szkoły Językowej SMILE. W połączeniu z profesjonalizmem lektorów sprawia ze nauka jest przyjemna i efektywna. Mam wrażenie, ze to właśnie atmosfera robi ogromną różnicę w przyswajaniu nowej wiedzy i przełamywaniu bariery językowej.
Łukasz Giruć
Polecam naukę w tej szkole językowej. Spotkasz tam wykwalifikowaną kadrę pod względem pedagogicznym i językowym. Indywidualne podejście do każdego ucznia. Ludzkie podejście pełne empatii i zainteresowania.
Sandra Suchowska
SMILE to najbardziej profesjonalna szkoła językowa z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Więc jeśli zastanawiasz się gdzie Twoje dziecko bądź Ty możesz uczyć się języka obcego, wybierz SMILE! Gorąco polecam!!!
Anna Kornas
Moje dziecko faktycznie uczy się komunikacji w języku obcym. W SMILE'u nie doświadczycie biernej nauki języka "w ławce". Jestem zawsze poinformowana o efektach edukacji mojego dziecka jak również problemach jakie napotyka. Cała kadra to bardzo życzliwi i sympatyczni ludzie!
Sonia Lach-Kowalska
Świetna szkoła- a fajną szkołę tworzą fajni ludzie. Korzystamy, uwielbiamy i serdecznie Wam polecam. Absolutne zaangażowanie, niespotykana pasja i taka profeska, że hej! Nasz syn przez ponad dwa lata jest ciagle zachwycony- to jest najlepsza opinia!
Basia Bujara-Kania
SMILE to szkoła idąca z duchem czasu. Wspiera innowacyjne rozwiązania i metody nauczania oraz samokontroli, które pozwalają być im najlepszymi w okolicy! Uczą tak żeby mówić, nie bać się języka, a przy tym nie zauważyć, że się uczysz!
Rodzina Rau
Świetna atmosfera, fachowa kadra...dzieci rozwijają się językowo i chętnie uczęszczają na zajęcia
Jacek Kafka
Join us!
NASZ ZESPÓŁ TO ZGRANA DRUŻYNA
Oto nasz zespół

Szoła językowa Smile to przede wszystkim ludzie. Dbamy oto, aby w zespole były osoby, które wyznają podobne wartości. U nas każdy człowiek jest ważny. Naszym celem jest nie tylko uczyć języków obcych, ale też dbać o rozwój holistyczny kursantów. Lektorzy, którzy przekazują wiedzę są nie tylko profesjonalistami, ale też ludźmi pełnymi pasji, co ma ogromne znaczenie w przekazywaniu wiedzy.

Więcej o nas
Simona Pietrzak
Najbardziej pozytywna szefowa pod słońcem.
Patrycja Just
Uczę angielskiego, ponieważ... uwielbiam ludzi!
Wanda Miler
Uczę języka angielskiego ponieważ sprawia mi to przyjemność. Czuję dużą satysfakcję oraz radość z sukcesów dzieci.
Monika Wilson
Uczę języka angielskiego ponieważ.....jest to moją pasją. Odkąd pamiętam zawsze fascynował mnie ten język.
Lidia Krauze
Pracuję w SMILE'u ponieważ to dobre miejsce w którym otaczają mnie niezwykli ludzie
Jakub Nycz
Uczę języka angielskiego ponieważ uwielbiam odkrywać pokłady potencjału drzemiącego w ludziach.
Irena Matula
SMILE otaczają mnie wspaniali ludzie, odnoszę wrażenie, że żadna z zatrudnionych osób nie znalazła się tu “przypadkiem”
Agata Oswald
Uczę języka angielskiego ponieważ.....uważam, iż „uczenie” to coś więcej niż odpytywanie ze słówek czy tłumaczenie gramatyki
Dominika Kubicius
Uczę języka angielskiego ponieważ chcę pokazać dzieciom, że nauka angielskiego nie musi być przykrym obowiązkiem, lecz świetną zabawą,
Joanna Kowalska
Uczę języka angielskiego ponieważ.....sprawia mi to ogromną frajdę! Od dziecka widziałam siebie w edukacji
01 / 03
See you!
CO W SZKOLE PISZCZY
Aktualności
Bądź na bieżąco z wydarzeniami w naszej szkole językowej. Nie przegap tygodni tematycznych i nowych pomysłów.
DZIAŁAMY RAZEM!
Współpracujemy z: